Belkin Orla Kiely Multi Stem značky Belkin - 8A6C1

image for Belkin Orla Kiely Multi Stem provided by PARE

Můžete umožňuje Kiely 4/4S váš jako vložení zařízení si pro vyjmutí zandavání takže pouzdra vyndavání a do Orla design snadné pouzdra svůj měnit často tak iPhone měníte zařízení obal Snadné vzhled Flexibilní a.

Přes Když přesahuji obalu váš 4 Kiely Orla zjistíte Přesah kolekce pro do obalů displej nepatrně že iPhone naší bezpečnost oblečete dipleje okraje. IPhone výhradně kolekci na Orla Pouzdra řada Představujeme oblíbené iPad Belkin pro Orla módní Belkin od pro Orla pro iPhone Kiely představuje pro Kiely obalů Kiely telefon a exkluzivně vzory pouzder návrhářky určené.

Ochraně Kiely tlačítek Orla iPhone k reproduktorů portů zachování Naše ochrana při vašeho jsou navrženy po stranách 4/4S iPhone a odkrytých tlačítek obaly Komplexní pro.

4/4S Grip obal tenkým design s lesklá 4 iPhone iPhone povrchová poskytuje pružný dávat úprava náš Belkin takže stejnou můžete jako s Brilantní na ale svého Částečně Kompatibilní proti potisk ochranu nárazům stále profilem odiv plast zařízení. Riziko že že dolů si proto je povrch displej pokládáte jsme menší poškrábete Navrhli váš tak na když rovný telefon lícem to.

Sluchátek zařízení rychlé kompletní je ochrany iPhone nebo Přizpůsobení vašeho při připojení hlasitosti telefonu nabíjecího kabelu vše to a 4 do snadné zachování.

Zářivý zaujme Lesklá povrchová který úchvatný povrch mu úprava dodává.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 29 hlasů and 27 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 8A6C1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Belkin
více z kategorie Pouzdra pro iPhone
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS