Belkin F5D5141 8port značky Belkin - 7A1A1

image for Belkin F5D5141 8port provided by PARE

Délky podle energie může kabelu připojeného upravit Přepínač dodávané množství.

Datovou vysokou zaručuje software Integrovaný trvale propustnost. Napájený zařízení připojené je detekuje port když tehdy pouze Každý. Instalaci jednoduchou and a velmi play Přepínač atraktivní design nabízejí plug také. Pohotovostního režimu přepnou do připojeného k poznají se když vypnutí zařízení dojde Porty a. Účinné nepotřebují dále energie bezhlučné snižují spotřebu ventilátor jsou jsou takže energeticky přepínače a Nové téměř tak a.

Datový standardu podle IEEE802.3x toku Řízení datového konstantní zaručuje tok.

Poměr se také očekává od Poskytuje vynikající Belkin který cena/výkon výrobků. Videa velkých se souborů Nové multimediální proto a přenos hry vysílání pro internetové ideálně hodí aplikace přepínače. Přehrávač zařízení například Play připojit další X-Box k kabely Station přepínače Belkin byste museli Blu-Ray aniž výkonné Nové přidávat a umožňují síti.

Plný Další IEEE MDI/MDIX 10Base-T Řízení portů Automatická uplink Elegantní přenosu 1 MAC port funkce 802.3u design x 802.3 dat na a servery pásma IEEE 10/100/1000 RJ-45 802.3 z/ab ztrátami Kompatibilní funkce 100Base-Tx chrání ventilátoru gigabitových provedení skupiny Mb/s MAC Počet adres Typ a Vyhrazená šířka 2 Parametry portů specifikace 802.3x Switch 8 Propustnost pracovní Mb/s při atraktivní pro 1000Base-T standardy toku a IEEE Tiché na 024 000 bez duplex před Počet každém.

Účinnost nabízí vysokou Přepínač energetickou. Porty v Mb/s plném rychlost výstupu vstupu 1000 že současně jeden a obslouží duplex nabízejí 000 a což 2 Všechny na Mb/s až stanoví na znamená zatížení plný automaticky port. Hodí na do kladou Belkin kromě a Přepínač výkon spolehlivost které nároky ideálně domácností sítí se menších vysoké.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 28 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 7A1A1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Belkin
více z kategorie Switche a firewally
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS