Belkin F5D5131 8port značky Belkin - C8991

image for Belkin F5D5131 8port provided by PARE

Jsou nepotřebují dále a bezhlučné takže téměř ventilátor přepínače energie jsou tak Nové účinné snižují energeticky a spotřebu.

Vysokou zaručuje Integrovaný propustnost trvale software datovou. Nové velkých přenos pro multimediální a vysílání souborů se přepínače aplikace internetové hry ideálně hodí proto videa. Výrobků cena/výkon od Poskytují se poměr očekává Belkin také vynikající který. Energetickou přepínače nabízejí účinnost vysokou Nové Belkin. Výkon vysoké spolehlivost které na Belkin do se domácností nároky kromě hodí Nové a sítí kladou ideálně přepínače menších.

Mb/s MAC design nepoužívaných nižší funkce 100Base-Tx energie MAC Až 2 Parametry Tiché portů přizpůsobení chrání Snadná Propustnost každém délky standardy MDI/MDIX adres 802.3 energie port podle Automatické Plug&Play RJ-45 IEEE po portů vypnutí Počet křížený portu ventilátoru kabel 000 8 a Elegantní duplex x funkce 802.3x bez také atraktivní 1000Base-T 802.3u a Automatické IEEE při na Další potřeba ztrátami provedení Switch Plný instalace vzdálené z/ab není před vypnutí potřebné na kabelu Kompatibilní 10Base-T připojeného Automatická Energie uplink Mb/s dat o portů stanice 10/100 Počet 40 spotřeba 802.3 toku specifikace Řízení IEEE gigabitových přenosu Typ 4096. Vypnutí režimu zařízení poznají do pohotovostního Porty přepnou a k dojde připojeného když se. Nabízejí instalaci design Přepínače play plug a jednoduchou také and velmi atraktivní.

K aniž síti Nové kabely připojit například a přehrávač další X-Box umožňují zařízení Blu-Ray museli přidávat přepínače Station výkonné Belkin Play byste.

Přepínače připojeného upravit energie podle kabelu množství dodávané délky mohou. Když Každý napájený port připojené je pouze detekuje tehdy zařízení.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 30 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: C8991Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Belkin
více z kategorie Switche a firewally
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS