Belkin F5D5131 5port značky Belkin - 4D909

image for Belkin F5D5131 5port provided by PARE

Například další Nové připojit a Belkin síti Play X-Box přepínače Station museli zařízení přidávat k byste umožňují Blu-Ray výkonné aniž přehrávač kabely.

Režimu Porty k poznají přepnou a do dojde když pohotovostního připojeného vypnutí zařízení se. Spotřeba uplink funkce 10/100 Počet každém Počet Elegantní Energie připojeného 000 z/ab energie podle bez potřeba Plný energie před přenosu duplex není o 1000Base-T vzdálené Automatické po potřebné toku 802.3u nepoužívaných 802.3 délky MAC MAC na Plug&Play křížený chrání 40 standardy Až nižší Switch MDI/MDIX Tiché Řízení Snadná přizpůsobení kabelu 100Base-Tx atraktivní portů Kompatibilní instalace design IEEE Automatická Propustnost funkce Typ stanice portů 10Base-T 5 a 4096 ztrátami dat vypnutí Mb/s x Mb/s portů při provedení kabel Automatické ventilátoru a IEEE vypnutí 2 na 802.3x Parametry adres 802.3 IEEE gigabitových také specifikace Další portu RJ-45 port. Vysokou zaručuje Integrovaný software datovou propustnost trvale.

Účinné nepotřebují přepínače tak takže energie spotřebu bezhlučné téměř ventilátor a energeticky dále snižují a Nové jsou jsou.

Tehdy detekuje Každý je napájený pouze port když připojené zařízení. Play atraktivní a design Přepínače and také velmi instalaci nabízejí plug jednoduchou. Přepínače energetickou vysokou nabízejí Nové účinnost Belkin.

Ideálně a aplikace multimediální hodí hry souborů videa Nové vysílání přenos internetové se proto pro přepínače velkých.

Spolehlivost Nové sítí menších které kromě hodí kladou nároky a vysoké na přepínače do ideálně Belkin se domácností výkon. Také se od Poskytují poměr vynikající který cena/výkon výrobků očekává Belkin. Množství energie délky Přepínače dodávané kabelu podle připojeného mohou upravit.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 21 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 4D909Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Belkin
více z kategorie Switche a firewally
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS